Przedszkole językowe i Klub Malucha


„Bajkowe Przedszkole z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi” oraz Klub Malucha „Bajkowy Zakątek” powstało z inicjatywy Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MEDICAL-CENTER SP.Z O.O. z siedzibą w Krakowie w porozumieniu z Urzędem Miasta Katowice w oparciu o Ustawę o Systemie Oświaty z dnia 7 września 1991 roku i podlega nadzorowi Kuratorium Oświaty.

To nowoczesne, niepubliczne,  językowe przedszkole oraz Klub Malucha przyjazny dzieciom i rodzicom,  który oferuje:

  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz specjalistów,
  • zajęcia z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 3 razy w tygodniu
  • innowacyjny sprzęt sfinansowany ze środków Unii Europejskiej,
  • bogaty program zajęć inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności,
  • zapewnia bezpłatną, indywidualną terapię logopedyczną i psychologiczną, zajęcia z rehabilitantem oraz cykliczne, kontrolne badania lekarskie, uroczyste obchodzenie urodzin lub imienin dziecka.

Zapraszamy dzieci do przedszkola w godzinach 6.30-17.00.

Zapraszamy dzieci do klubu w godzinach 7.00-16.00

Siedziba przedszkola mieści się w spokojnej, zacisznej dzielnicy Katowic.

Budynek spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, przepisów sanitarno-epidemiologicznych i przeciwpożarowych. W nowoczesnych, kolorowych salach przedszkolaki mogą się bawić i uczyć, poznawać i doświadczać, a także poszaleć.

W pracy wychowawczej dużą wagę przywiązujemy do współpracy z Rodzicami. Zależy nam, by przedszkolaki z „Bajkowego Przedszkola” były pogodne, radosne, otwarte na innych ludzi. Kształtowanie ich wrażliwości jest dla nas równie ważne jak nauka języków obcych.

W przedszkolu realizujemy program wychowania i edukacji przedszkolnej „Ola i przyjaciele” zgodny z aktualną podstawą programową wychowania przedszkolnego, zatwierdzoną przez MEN.

/ Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15.01.2009r w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół Dz. U. z 2009r nr 4, poz. 17, załącznik nr1/

Używamy plików cookie zgodnie z RODO i innymi regulacjami dot. przetwarzania danych osobowych.